přeskočit k obsahu | přeskočit k navigaci

Dceřiné společnosti

 

UniCredit Fleet Management, s. r. o.


UniCredit Fleet Management, s.r.o. se zabývá zajišťováním komplexního operativního full service leasingu firemního vozového parku osobních a užitkových automobilů do 3,5t.

 

 

 

UniCredit Pojišťovací Makléřská, spol. s r. o.


UniCredit pojišťovací makléřská spol. s r.o. se zabývá především zprostředkováním pojištění, spolupracuje při tvorbě produktů UniCredit Leasing a nabízí komplexní poradenství v oblasti pojištění a likvidace škod. UniCredit pojišťovací makléřská spol. s r.o. spolupracuje se všemi renomovanými pojišťovnami na českém trhu, zejména pak s Allianz pojišťovnou, a. s., Českou pojišťovnou a. s., Generali pojišťovnou a. s., Kooperativa pojišťovnou, a. s. a UNIQA pojišťovnou a. s.

 

 

RCI Financial Services, s. r. o.


RCI Financial Services, s.r.o. patří mezi nejvýznamnější značkové leasingové společnosti na českém trhu. Své služby nabízí pod obchodními značkami RENAULT FINANCE, DACIA FINANCE a NISSAN FINANCE prostřednictvím sítě autorizovaných dealerů Renault, Dacia a Nissan po celé ČR.

 

Společnost RCI Financial Services, s.r.o. (od 1.1.1999 do 31.12.2009 Renault Leasing CZ, s.r.o.) vznikla po podpisu Smlouvy o založení společného podniku pod názvem RCI Financial Services, s.r.o. mezi francouzskou RCI Banque S.A. (100% součást skupiny groupe RENAULT S.A. je jednou z největších značkových financujících společností na evropském trhu) a UniCredit Leasing CZ, a.s. (jednou z největších leasingových společností na českém trhu).

 

Hlavním předmětem činnosti společnosti je podpora prodeje vozů značek Renault, Dacia a Nissan formou nabídky financování prostřednictvím úvěru, finančního leasingu a operativního leasingu vč. varianty full service. Společnost RCI Financial Services, s.r.o. nabízí také širokou škálu pojistných produktů (havarijní pojištění, povinné ručení, doplňková pojištění, pojištění schopnosti splácet a pojištění GAP).

přeskočit k obsahu | přeskočit k navigaci
© 2013. UniCredit Leasing CZ, a.s. All rights reserved. | Powered by LMC CZ | SK

přeskočit k obsahu | přeskočit k navigaci