přeskočit k obsahu | přeskočit k navigaci

DLOUHODOBÁ BRIGÁDA - ANALYTICKÝ TÝM (podpora obchodu)

UniCredit Leasing CZ, a. s., je univerzální společností nebankovního financování se silným finančním zázemím renomované evropské bankovní skupiny UniCredit.

Našim klientům důvěřujeme a oni důvěřují nám. Proto jsme již více než 20 let stabilními partnery a lídry na českém trhu nebankovního financování. Financujeme nejenom osobní automobily, dopravní techniku a stroje, ale i zemědělskou a zdravotní techniku nebo hudební nástroje.

STAŇ SE SOUČÁSTÍ NAŠEHO TÝMU!

PROČ PRACOVAT PRÁVĚ PRO NÁS?

- Protože se chcete rozvíjet – chcete víc zkušeností, více vzdělávání, skvělou praxi.
- Od svého vzniku v roce 1991 patříme k lídrům na trhu a v posledních letech jsme největší a nejvýznamnější společností nebankovního financování v České republice.
- Jsme součástí mezinárodní skupiny a nabízíme tak příležitost kariérního růstu (nejen v Česku, ale i v zahraničí).
- Uplatníte zde své zkušenosti, vlastní nápady a řešení.
- Stanete se součástí dynamického, ambiciózního a zároveň velmi přátelského týmu.

A JAKÁ BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE?

- zpracování účetních výkazů pro finanční analýzy v interním systému
- grafické zpracovávání vlastnických struktur
- aktualizace úvěrových informací v IS
- zadávání dat do systému

IDEÁLNÍ KANDIDÁT MÁ:

- základní znalost účetnictví a přehled v účetních výkazech a přílohách
- základní znalost AJ (podmínkou)
- pečlivost při práci s daty
- aktivní přístup k práci
- ochotu k dlouhodobé spolupráci

NA JAKÉ BENEFITY SE MŮŽETE TĚŠIT?

- příjemné pracovní prostředí a kolektiv zapracovaných studentů
- místo výkonu práce nedaleko metra Budějovická
- získání velmi dobré praxe v renomované společnosti s možností dalšího uplatnění
- práci vhodnou zejména pro studenty 2. a vyšších ročníků VŠ ekonomického směru
- práci na základě DPP/DPČ
- pracovní dobu dle dohody (v rozsahu cca 20 hodin / týden)

Kontakt

UniCredit Leasing CZ, a.s.
Veronika Janeková
Želetavská 1525/1
140 00  Praha-Michle
Česká republika

přeskočit k obsahu | přeskočit k navigaci