přeskočit k obsahu | přeskočit k navigaci

DATA / BI analytik – spolupráce na IČ

UniCredit Leasing CZ, a. s., je univerzální společností nebankovního financování se silným finančním zázemím renomované evropské bankovní skupiny UniCredit.

Našim klientům důvěřujeme a oni důvěřují nám. Proto jsme již více než 20 let stabilními partnery a lídry na českém trhu nebankovního financování. Financujeme nejenom osobní automobily, dopravní techniku a stroje, ale i zemědělskou a zdravotní techniku nebo hudební nástroje.

STAŇ SE SOUČÁSTÍ NAŠEHO TÝMU!

PROČ PRACOVAT PRÁVĚ PRO NÁS?

• Protože jste zkušený/á ve svém oboru a chcete využít svou dosavadní praxi, předávat své znalosti, ale také se chcete i něco nového naučit.
• Jsme součástí mezinárodní skupiny a nabízíme tak příležitost kariérního růstu (nejen v Česku, ale i v zahraničí).
• Od svého vzniku v roce 1991 patříme k lídrům na trhu a v posledních letech jsme největší a nejvýznamnější společností nebankovního financování v České republice.
• Uplatníte zde své zkušenosti, vlastní nápady a řešení.
• Stanete se součástí dynamického, ambiciózního a zároveň velmi přátelského týmu.

A JAKÁ BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE?

• Konzultace a tvorba řešení v oblasti Analytics / Business Intelligence a reportingu.
• Spolupráce na vytváření analytického DataMartu založeném na BI nástroji Qlik
• Rozvíjení a vývoj datových modelů (analýza zadání, návrh řešení, testování, proškolení).
• Navrhování a vývoj reportů pro externí (regulatorní) a interní potřeby.
• Tvorba datových analýz za účelem kontroly dat a procesů (DataCleaning).

IDEÁLNÍ KANDIDÁT MÁ:

• VŠ technického (informační technologie) nebo ekonomického zaměření.
• Znalost SQL a databázových systémů (MS SQL) a principu datových skladů.
• Zkušenosti s vývojem v BI analytickém nástroji Qlik.
• Znalost anglického jazyka na komunikační úrovni.
• Ochota neustále pracovat na svém odborném a osobnostním růstu.

NA JAKÉ BENEFITY SE MŮŽETE TĚŠIT?

• Zázemí silné a renomované společnosti se zahraničním kapitálem.
• Zajímavou a především různorodou práci v prostředí moderní budovy.
• Práci v přátelském týmu.
• Možnost profesního rozvoje a výrazný prostor pro seberealizaci.
• Práci na živnostenský list/IČ
• Místo výkonu práce Praha 4, Želetavská (BB Centrum)

Kontakt

UniCredit Leasing CZ, a.s.
Veronika Janeková
Želetavská 1525/1
140 00  Praha-Michle
Česká republika

přeskočit k obsahu | přeskočit k navigaci