přeskočit k obsahu | přeskočit k navigaci

SPECIALISTA/KA SCHVALOVACÍHO CENTRA - RETAIL UNDERWRITER

UniCredit Leasing CZ, a. s., je univerzální společností nebankovního financování se silným finančním zázemím renomované evropské bankovní skupiny UniCredit.

Našim klientům důvěřujeme a oni důvěřují nám. Proto jsme již více než 20 let stabilními partnery a lídry na českém trhu nebankovního financování. Financujeme nejenom osobní automobily, dopravní techniku a stroje, ale i zemědělskou a zdravotní techniku nebo hudební nástroje.

STAŇ SE SOUČÁSTÍ NAŠEHO TÝMU!

PROČ PRACOVAT PRÁVĚ PRO NÁS?

- Protože se chcete rozvíjet – chcete víc zkušeností, více vzdělávání, víc pracovních výzev.
- Od svého vzniku v roce 1991 patříme k lídrům na trhu a v posledních letech jsme největší a nejvýznamnější společností nebankovního financování v České republice.
- Jsme součástí mezinárodní skupiny a nabízíme tak příležitost kariérního růstu (nejen v Česku, ale i v zahraničí).
- Uplatníte zde své zkušenosti, vlastní nápady a řešení .
- Stanete se součástí dynamického, ambiciózního a zároveň velmi přátelského týmu.

A JAKÁ BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE?

- zpracování elektronických žádostí o financování pro český a slovenský trh
- verifikace údajů z příchozích žádostí a formální kontrola smluvních dokumentů
- kontrola žadatele v interních a externích zdrojích
- hodnocení finanční situace žadatele
- vyhodnocení a identifikace rizik leasingových a úvěrových obchodů, doporučení k realizaci
- rozhodovací pravomoc

IDEÁLNÍ KANDIDÁT MÁ:

- min. SŠ vzdělání
- znalost práce na PC (MS Office)
- časovou flexibilitu (směnný provoz v rozmezí: pondělí - pátek 7.30 - 19.00 hod., příležitostně provoz o víkendu: 8.00 - 18.00)
- základní orientaci v ekonomických výkazech
- pečlivost, důslednost, spolehlivost, analytické myšlení
- schopnost práce v týmu
- přijímání zodpovědnosti za rozhodnutí
- příjemné vystupování při telefonické komunikaci
- odolnost vůči stresu

NA JAKÉ BENEFITY SE MŮŽETE TĚŠIT?

- Zázemí silné a renomované společnosti se zahraničním kapitálem.
- Zajímavou a především různorodou práci v prostředí moderní budovy.
- Práci v přátelském týmu.
- Možnost profesního rozvoje a výrazný prostor pro seberealizaci.
- Místo výkonu práce Praha 4, Želetavská (BB Centrum)
- Caffetterie; narozeninové placené volno, 25 dní dovolené, 5 dnů sick-days, stravenky, zvýhodněné produkty UniCredit, kurzy cizího jazyka, příspěvky na volnočasové aktivity atd.

Další informace:

- nástup možný dle dohody

Kontakt

UniCredit Leasing CZ, a.s.
Martina Daňková
Telefon: 257 091 558

přeskočit k obsahu | přeskočit k navigaci