SPECIALISTA/KA POJIŠTĚNÍ

  • Praha
  • Obchod

UniCredit Leasing CZ, a. s., je univerzální společností nebankovního financování se silným finančním zázemím renomované evropské bankovní skupiny UniCredit.

Našim klientům důvěřujeme a oni důvěřují nám. Proto jsme již více než 20 let stabilními partnery a lídry na českém trhu nebankovního financování. Financujeme nejenom osobní automobily, dopravní techniku a stroje, ale i zemědělskou a zdravotní techniku nebo hudební nástroje.

STAŇ SE SOUČÁSTÍ NAŠEHO TÝMU!

PROČ PRACOVAT PRÁVĚ PRO NÁS?

- Protože jste zkušený/á ve svém oboru a chcete využít svou dosavadní praxi, předávat své znalosti, ale také se chcete i něco nového naučit.
- Od svého vzniku v roce 1991 patříme k lídrům na trhu a v posledních letech jsme největší a nejvýznamnější společností nebankovního financování v České republice.
- Jsme součástí mezinárodní skupiny a nabízíme tak příležitost kariérního růstu (nejen v Česku, ale i v zahraničí).
- Uplatníte zde své zkušenosti, vlastní nápady a řešení .
- Stanete se součástí dynamického, ambiciózního a zároveň velmi přátelského týmu.

A JAKÁ BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE?

- zabezpečení pojištění předmětů financování (vozidel, strojů, technologií)
- školení a poskytování podpory pobočkám/obchodním místům při sjednávání pojištění
- komunikace s pojišťovnami
- příprava obchodních informací
- podpora při tvorbě a úpravách SW pro sjednávání pojištění

IDEÁLNÍ KANDIDÁT MÁ:

- SŠ vzdělání
- výhodou je praxe v pojišťovnictví (zejména orientace v produktech pojištění aut, znalost pojištění majetku je výhodou)
- dobrou znalost práce na PC (Word, Excel)
- dobré komunikační dovednosti
- řidičský průkaz skupiny B
- zákaznicky orientovaný, profesionální přístup
- samostatnost a časovou flexibilitu
- ochotu učit se nové IT aplikace

NA JAKÉ BENEFITY SE MŮŽETE TĚŠIT?

- Zázemí silné a renomované společnosti se zahraničním kapitálem.
- Zajímavou a především různorodou práci v prostředí moderní budovy.
- Práci v přátelském týmu.
- Možnost profesního rozvoje a výrazný prostor pro seberealizaci.
- Moderní pracoviště v blízkosti metra Budějovická (BB centrum)
- Atraktivní balíček benefitů: Caffetterie; 25 dní dovolené, 5 sick-days, stravenky, zvýhodněné produkty UniCredit, kurzy AJ, příspěvky na volnočasové aktivity atd.

Další informace:

- nástup v červnu 2020
- doba určitá s možností následného prodloužení či změny na dobu neurčitou

Co o sobě říká váš budoucí tým:

Pojištění CZ - obchod

Co děláme?
Zabýváme se pojišťováním předmětů, nemovitostí, domácností. Jsme jeden z největších makléřů na pojistném trhu. Provádíme akvizice v dealerské síti a aktivně komunikujeme s klienty.

Kdo jsme?
Makléřská společnost UCPM. patří mezi přední společnosti v oblasti zprostředkování služeb v oblasti pojištění již od roku 1998. Jsme pyšní na naše zaměstnance, pro které není cizí umění převzít odpovědnost za svou práci, týmový duch a neustálý zájem na sobě pracovat a vzdělávat se. Dlouhodobě se nám daří udržovat na pracovišti přátelské vztahy. Pokud hledáte stabilního a férového zaměstnavatele a na oplátku nabízíte to samé, dveře u nás jsou Vám otevřené a budeme rádi, když nám dáte o sobě vědět.

Co máme společného?
Dobrou pracovní atmosféru, pozitivní myšlení a dobrou náladu.

Co společně podnikáme mimo práci?
Nežijeme pouze prací, rádi se setkáváme i mimo naše pracoviště, např. na teambuilding, vánoční večírku, rodinném dni.

Jak to u nás vypadá?
Sídlíme v moderní budově v blízkosti metra na Praze 4.

Když hledáme kolegy / kolegyně k nám do týmu, koho hledáme?
Hledáme nového kolegu / novou kolegyni na pozici specialista pojištění, který/á by rád/a doplnil/a náš tým v obchodního oddělení v Praze. Na oplátku očekáváme, že budete schopna/schopen se rychle učit, vzdělávat a starat se kvalitně o naše klienty. Pokud hledáte práci, která je zodpovědná, zajímavá, a navíc v zázemí silné společnosti s možností kariérního růstu, pak se neváhejte přihlásit. Těšíme se na Vás.

Kontakt

UniCredit Leasing CZ, a.s.
Želetavská 1525 / 1
140 00 Praha - Michle
Česká republika

Veronika Janeková Veronika Janeková
Telefon: + 420 257 091 182