přeskočit k obsahu | přeskočit k navigaci

DLOUHODOBÁ BRIGÁDA: Správa smluv

UniCredit Leasing CZ, a. s., je univerzální společností nebankovního financování se silným finančním zázemím renomované evropské bankovní skupiny UniCredit.

Našim klientům důvěřujeme a oni důvěřují nám. Proto jsme již více než 20 let stabilními partnery a lídry na českém trhu nebankovního financování. Financujeme nejenom osobní automobily, dopravní techniku a stroje, ale i zemědělskou a zdravotní techniku nebo hudební nástroje.

STAŇ SE SOUČÁSTÍ NAŠEHO TÝMU!

PROČ PRACOVAT PRÁVĚ PRO NÁS?

- Protože se chcete rozvíjet – chcete víc zkušeností, více vzdělávání, skvělou praxi.
- Od svého vzniku v roce 1991 patříme k lídrům na trhu a v posledních letech jsme největší a nejvýznamnější společností nebankovního financování v České republice.
- Jsme součástí mezinárodní skupiny a nabízíme tak příležitost kariérního růstu (nejen v Česku, ale i v zahraničí).
- Uplatníte zde své zkušenosti, vlastní nápady a řešení.
- Stanete se součástí dynamického, ambiciózního a zároveň velmi přátelského týmu.

A JAKÁ BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE?

- Správa archivu směnek a VTP (velkých technických průkazů) ke smlouvám o financovaní
- Evidence nových směnek a VTP, zapůjčených směnek a VTP, inventarizace směnek
- Zpracování korespondence - odesílání splátkových kalendářů, dokumentů k ukončení smluv (spárování dokumentu o ukončení s VTP, případně se směnkou)
- Komunikace s klienty ohledně VTP a směnek
- Další podpůrné administrativní činnosti

IDEÁLNÍ KANDIDÁT JE:

- pečlivý při práci s dokumenty a daty
- důvěryhodný
- časově flexibilní
- ochotný, proaktivní
- samostatný

NA JAKÉ BENEFITY SE MŮŽETE TĚŠIT?

- Získání velmi dobré praxe v renomované společnosti.
- Zázemí silné společnosti se zahraničním kapitálem.
- Zajímavou a především různorodou práci v prostředí moderní budovy.
- Práci v přátelském týmu.
- Možnost profesního rozvoje a prostor pro seberealizaci.
- Práci na DPP / DPČ.
- Pracovní dobu dle dohody (v rozsahu cca 20 hodin / týden).
- Místo výkonu práce Praha 4, Želetavská (BB Centrum).
- Hodinová odměna 120,- Kč hrubého.

Další informace:

Požadujeme přítomnost na pracovišti 4 hod. denně (20 hod. týdně) od pondělí do pátku.

Kontakt

UniCredit Leasing CZ, a.s.
Veronika Janeková
Želetavská 1525/1
140 00  Praha-Michle
Česká republika

přeskočit k obsahu | přeskočit k navigaci