Proč k nám

UniCredit Leasingu na svých lidech záleží: zaměstnanci mohou využívat mnoho výhod a benefitů

Příspěvek na stravování
Příspěvek na stravování UniCredit Leasing poskytuje zaměstnancům příspěvek na stravování formou elektronických stravenek. Zaměstnanec tak může oběd zaplatit stravenkovou platební kartou.
Zdravotní volno - sick days
Zdravotní volno - sick days Zaměstnanec UniCredit Leasing může vyčerpat za kalendářní rok až 5 dnů volna v případě nemoci, které je mu zaměstnavatelem hrazeno, jako kdyby plnohodnotně vykonávat práci.
Příspěvek na penzijní připojištění
Příspěvek na penzijní připojištění V případě zájmu zaměstnance přispává UniCredit Leasing po jednom roce zaměstnání zaměstnanci 3% jeho hrubé mzdy na penzijní připojištění.
Týden dovolené navíc oproti zákoníku práce
Týden dovolené navíc oproti zákoníku práce Zaměstnanci mají nárok na 5 týdnů dovolené za kalendářní rok.
Odměny pro dárce krve
Odměny pro dárce krve UniCredit podporuje pravidelné dárce krve zvýšením příspěvku na individuální zaměstnanecké benefity o 5 tisíc Kč za rok.
Odměna při odchodu do důchodu
Odměna při odchodu do důchodu Pokud zaměstnanec odchází do důchodu, dostane od UniCredit Leasing jako poděkování finanční odměnu.
Preventivní zdravotní péče
Preventivní zdravotní péče UniCredit Leasing podporuje preventivní péči o zdraví zaměstnanců nabídkou očkování proti chřipce nebo klíšťové encefalitidě.
Sleva na leasingové a bankovní produkty a služby
Sleva na leasingové a bankovní produkty a služby Zaměstnanci UniCredit Leasing mohou využít produkty UniCredit Leasing i UniCredit Bank za zvýhodněných podmínek.
Individuální výběr benefitů formou aplikace Benefit plus
Individuální výběr benefitů formou aplikace Benefit plus Zaměstnanci UniCredit Leasing využívají aplikace Benefit Plus pro individuální výběr benefitů dle svého zájmu nebo situace. Vybírat mohou např. z příspěvku na dovolenou, sportovní aktivity, zdravotnické potřeby, vzdělávání, knihy a dalších.
Team buildingy
Team buildingy Pravidelně jednou za rok pořádá UniCredit Leasing pro všechny své zaměstnance Team Building na zajímavém místě v České republice nebo na Slovensku.
Sportovní aktivity
Sportovní aktivity Naši zaměstnanci se mohou stát členy RUNNING CLUBU a účastnit se několikrát týdně bezplatně běžeckých tréninků v Running Mallu v Praze 7 – Holešovicích nebo přímo na centrále na Praze 4. V Running Mallu je navíc možnost zatrénovat si i v zázemí a procvičit si kompletně celé tělo pomocí běžeckých pásů, veslovacího trenažeru, rotopedu či posilovacích strojů. Trénink je zde možné zakončit ping pongem nebo stolním fotbálkem. Ti, kterým je bližší klidnější forma sportu, mohou navštěvovat hodiny JÓGY nebo se objednat na MASÁŽ přímo v budově centrály. Pro zaměstnance, kteří mají zájem dopravovat se do práce na KOLE, je v budově centrály zřízen prostor pro bezpečné ukládání kol a k dispozici jsou i sprchy.
Narozeninové volno
Narozeninové volno Zaměstnanci UniCredit mají v den svých narozenin volno s náhradou mzdy. Pokud den narozenin vyjde na víkend nebo státní svátek, mohou zaměstnanci čerpat tento den volna předem.

Jsme součástí mezinárodní finanční skupiny
a díky tomu máme možnost rozvíjet svoji kariéru i v zahraničí

Amerika 4 společnosti a kanceláře
Evropa 108 společností a kanceláří
Střední a východní Afrika 3 společnosti a kanceláře
Asie a Oceánie 9 společností a kanceláří

Naše práce dává smysl a jsou za ní vidět konkrétní výsledky.

UniCredit Leasing se podílí na realizaci nových technologických řešení například v oblasti polygrafických provozů. Naším významným a dlouholetým partnerem je společnost D.R.J. TISKÁRNA RESL, s. r. o. z Náchoda, se kterou jsme realizovali pořízení tiskových a knihařských strojů od společností Ryobi - RMGT a MÜLLER MARTINI a vytvořili tak ucelený výrobní celek, kdy na začátku je arch papíru a na konci kniha. To vše včetně následné distribuce hotových výrobků ke klientovi prostřednictvím nákladních, dodávkových i osobních aut financovaných rovněž UniCredit Leasing.

Pomáháme klientům rozšiřovat svoje podnikání.

Jednou z komodit, jejímž financováním se UniCredit Leasing zabývá, je drážní technika. Zaměřujeme se na lokomotivy a nákladní vagóny především pro soukromé dopravce. I v této oblasti jsme partnerem významných společností na trhu, kterým pomáháme navyšovat kapacitu přepravy prostřednictvím nejmodernějších vícesystémových lokomotiv. Velmi si ceníme, že jako partnera pro financování nových lokomotiv Bombardier si nás zvolila společnost RegioJet a.s. vlastněná panem Radimem Jančurou. Její nové lokomotivy potkáváte na železnicích Evropy od roku 2018.

UniCredit Leasing podporuje kariérní růst
a rozvoj svých zaměstnanců

Tomáš Hlavatý

Oblastní ředitel

Marie Andresová

Procesní metodik

Renáta Blahutová

HR Manager

Můj příběh

Celou dobu své působnosti v UniCredit Leasing se pohybuji v oblasti obchodu. Společnost mi umožnila rychle postoupit na vedoucí pozici, před několika lety mi  vedení společnosti dalo důvěru pro vedení celé obchodní sítě v České republice.

Tomáš

Můj postup

2016 - dosud

Ředitel oblasti Obchodní síť CZ společnosti UniCredit Leasing CZ

2015

Manažer oddělení Automotive Vendor Development společnosti UniCredit Leasing CZ

2014

Pověřen vedením oddělení Automotice Vendor Development společnosti UniCredit Leasing CZ

2009 – 2014

Key Account Manager v oddělení Řízení distribučních kanálů společnosti UniCredit Leaisng CZ

2007

Sales manager autoleasingu na pobočce UniCredit Leasing CZ v Plzni

2006

Account manager autoleasingu na pobočce UniCredit Leasing CZ v Plzni

2003 – 2005

Junior Account Manager společnosti UniCredit Leasing CZ

Můj příběh

V UniCredit Leasing pracuji již od vysokoškolských studií. Měla jsem možnost vyzkoušet si manažerské pozice a zároveň poznat společnost ve velkém detailu v rámci množství projektů. Tyto zkušenosti mi umožnily přijmout nabídku pozice Procesní metodik a ovlivňovat tak aktivně dál rozvoj společnosti.

Marie

Můj postup

2017 – dosud

Procesní metodik senior v oddělení Řízení produktů a procesů společnosti UniCredit Leasing CZ

2006 – 2017

Manažerka oddělení (později odboru) Retail Underwriting UniCredit Leasing CZ a Slovakia

2002 – 2005

Vedoucí nově vznikajícího Call Centra na centrále UniCredit Leasing CZ v Praze.
Práce na projektu centralizace schvalování smluv v oblasti autoleasingu

2000 – 2002

Po ukončení studia nástup na pozici Account manager na pobočce UniCredit Leasing CZ v Ústí nad Labem

1999 – 2000

Brigáda na pobočce UniCredit Leasing CZ v Ústí nad Labem při studiu na vysoké škole

Můj příběh

Svou kariéru v rámci skupiny UniCredit jsem zahájila na pozici HR business Partner for Retail division v UniCredit Bank Czech Republik and Slovakia. Po celkových patnácti letech mého působení v oblasti HR, z toho po devíti letech ve skupině UniCredit, kdy jsem aktivně sbírala zkušenosti, jsem ráda přijala nabídku na pozici HR manager, protože ji považuji za další životní výzvu.

Renáta

Můj postup

2017 – dosud

HR Manager ve společnosti UniCredit Leasing CZ

2016 – 2017

HR Business Partner for Competence Lines (Compliance, Legal, GBS, Strategic projects) v UniCredit Bank Czech Republik and Slovakia

2008 - 2016

HR Business Partner for Retail division ve společnosti Unicredit Bank Czech Republik and Slovakia