DLOUHODOBÁ BRIGÁDA - ANALYTICKÝ TÝM (podpora obchodu)

  • Praha
  • Obchodní podpůrné útvary

Odpovědět na pozici

UniCredit Leasing CZ, a. s., je univerzální společností nebankovního financování se silným finančním zázemím renomované evropské bankovní skupiny UniCredit.

Našim klientům důvěřujeme a oni důvěřují nám. Proto jsme již více než 20 let stabilními partnery a lídry na českém trhu nebankovního financování. Financujeme nejenom osobní automobily, dopravní techniku a stroje, ale i zemědělskou a zdravotní techniku nebo hudební nástroje.

STAŇ SE SOUČÁSTÍ NAŠEHO TÝMU!

PRAXE PŘI VŠ STUDIU - ZAPOJENÍ DO PROCESU ÚVĚROVÝCH OBCHODŮ

- Od svého vzniku v roce 1991 patříme k lídrům na trhu a v posledních letech jsme největší a nejvýznamnější společností nebankovního financování v České republice.
- Jsme součástí mezinárodní skupiny a nabízíme tak příležitost kariérního růstu (nejen v Česku, ale i v zahraničí).
- Uplatníte zde své zkušenosti, vlastní nápady a řešení.
- Stanete se součástí dynamického, ambiciózního a zároveň velmi přátelského týmu.

CO BUDE TVOJE AGENDA?

- zpracování účetních výkazů pro finanční analýzy v interním systému
- grafické zpracovávání vlastnických struktur
- aktualizace úvěrových informací v IS
- zadávání dat do systému

CO OD TEBE OČEKÁVÁME:

- základní znalost účetnictví a přehled v účetních výkazech a přílohách
- základní znalost AJ (podmínkou)
- pečlivost při práci s daty
- aktivní přístup k práci
- ochotu k dlouhodobé spolupráci

CO TI NABÍZÍME MY:

- příjemné pracovní prostředí a kolektiv zapracovaných studentů
- místo výkonu práce nedaleko metra Budějovická
- získání velmi dobré praxe v renomované společnosti s možností dalšího uplatnění

Doplňující informace:

- práce je vhodná pro studenty 2. a vyšších ročníků VŠ ekonomického směru s hotovou zkouškou z účetnictví
- DPP/DPČ
- pracovní doba dle dohody (v rozsahu cca 20 hodin / týden), možnost home office, nástup ihned

Co o sobě říká váš budoucí tým:

Bank & Direct Channel, divize CSO

Co děláme?
Stručně řečeno, v Bank & Direct Channel kujeme z peněz „železo.“ To znamená, že financujeme korporátním klientům investice do obnovy, rozšíření a optimalizace výrobních kapacit. Za každým vypůjčeným eurem nebo korunou je „železo“ v podobě nového strojního zařízení, dopravní techniky, železniční techniky, atp. Naše zodpovědnost je zaměřena nejen na vyhledávání nových obchodních příležitostí, ale také na správu a rozšíření spolupráce se stávajícími klienty a zejména s korporátními klienty UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, která je sama o sobě naším „největším“ obchodním partnerem.

Kdo jsme?
Jsme stabilní kolektiv umístěný nejen v Praze a Bratislavě, ale také na regionálních pobočkách UniCredit Leasingu v České republice a na Slovensku. Zejména jsme ale zapálení profesionálové, kteří rádi sledují, jak se díky jejich práci buduje něco hmotného, co přináší světu přidanou hodnotu v podobě nových pracovních míst, lepší konkurenceschopnosti a inovace.

Co máme společného?
Všichni máme radost, když se financovaná technologie předá klientovi k užívání a my můžeme být u toho. Vždy tím začíná něco nového – pro klienta nová kapitola v jeho podnikání, pro nás pak další dobrodružství v podobě nových transakcí. Nezdá se to, ale je to adrenalin!!!

Co společně podnikáme mimo práci?
…… Když to čas dovolí, společně v týmu slavíme narozeniny nebo si jdeme jen tak sednout a poklábosit. Několikrát do roka pak pořádáme workshopy, jejichž součástí je vždy volnočasová aktivita.

Když hledáme kolegy / kolegyně k nám do týmu, koho hledáme?
V lidech hledáme zejména podnikavost, proaktivitu, samostatnost a schopnost dotahovat věci do konce. Každou transakci zpracovává náš obchodník od prvního zákaznického kontaktu až po přejímku předmětu. Jen s dobře odvedenou transakční prací dostane dodavatel včas zaplaceno a klient si převezme předmět financování do užívání. Na jednu stranu na nás tento typ obchodu vyvíjí enormní tlak, ale na druhou stranu máme transakce v našich rukách. Jen na nás tedy záleží, jestli bude transakce úspěšná nebo ne.

Kontakt

UniCredit Leasing CZ, a.s.

Pavla Havlíčková