Daňový specialista

  • Praha
  • Finance

KDO JSME A JAKÁ BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE?

UniCredit Leasing CZ, a. s., je univerzální společností nebankovního financování se silným finančním zázemím renomované evropské bankovní skupiny UniCredit.
Našim klientům důvěřujeme a oni důvěřují nám. Proto jsme již více než 20 let stabilními partnery a lídry na českém trhu nebankovního financování. Financujeme nejenom osobní automobily, dopravní techniku a stroje, ale i zemědělskou a zdravotní techniku nebo hudební nástroje.
STAŇ SE SOUČÁSTÍ NAŠEHO TÝMU!

Máte zkušenosti z poradenské firmy v oblasti daní a chcete poznat klientský business „z druhé strany“? Nebo již máte zkušenost z oblasti daní z finanční instituce?

Co budete dělat jako daňový specialista?

  • zpracovávat agendu daně z příjmů právnických osob pro více právních entit spadajících pod UniCredit Leasing CZ
  • spolupracovat na projektech, které zahrnují i ostatní daně (DPH, TP, CRS a FATCA),
  • poskytovat daňové poradenství pro kolegy z ostatních divizí společností,
  • podílet se na vytváření daňové metodiky u nově zaváděných produktů,
  • spolupracovat s FÚ a poradenskými firmami.

IDEÁLNÍ KANDIDÁT MÁ:

  • zkušenost v oblasti daňového poradenství min. 3 roky
  • velmi dobrou AJ a MS Office (zvláště MS Excelu),
  • pozitivní přístup a energii,
  • chuť na sobě pracovat a učit se nové věci,
  • zkoušky daňového poradce nejsou podmínkou,
  • zkušenosti z prostředí finančních institucí nebo z Big 4 jsou výhodou.

PROČ PRACOVAT PRÁVĚ PRO NÁS?

  • Od svého vzniku v roce 1991 patříme k lídrům na trhu a v posledních letech jsme největší a nejvýznamnější společností nebankovního financování v České republice
  • Jsme součástí mezinárodní skupiny a nabízíme tak příležitost kariérního růstu a rozvoje (nejen v Česku, ale i v zahraničí)
  • PODPORUJEME ROVNOVÁHU PRACOVNÍHO A OSOBNÍHO ŽIVOTA - Práce z domova, narozeninové volno, sick days, 5 týdnů dovolené, 15000 benefit plus bodů na sport, kulturu, vzdělání a jiné aktivity podle vašeho výběru
  • SPOJUJE NÁS DIVERZITA - Příležitost globálně spolupracovat na zajímavých projektech i na mezinárodní úrovni (MarketPlace)
  • NABÍZÍME ŠIROKOU ŠKÁLU ROZVOJOVÝCH AKTIVIT - Zvýšení vlastní kvalifikace v atraktivním prostředí. Programy pro talenty a budoucí manažery. Možnost získání zkušeností napříč společností / skupiny a učení se od odborníků a zkušených manažerů (rotace/mentoring).
  • JSME JEDEN KOLEKTIV - Pořádáme akce pro naše zaměstnance (Off-sites, vánoční večírek..)

Co o sobě říká váš budoucí tým:

Účetnictví a daně CZ

Co děláme?
V našem týmu se staráme o účetnictví společnosti a to nejen podle českých účetních standardů ale i podle mezinárodních standardů účetního výkaznictví (IFRS). Jsme odpovědní za správné zachycení všech transakcí, které společnost provádí, jakož i za zajištění veškeré daňové agendy. Vzhledem k tomu, že tento servis zajišťujeme jak pro UniCredit Leasing tak pro menší dceřiné společnosti, je naše práce velmi pestrá a různorodá a při svém působení ve společnosti má každý šanci naučit se něčemu novému, co ho profesně i osobně posune vpřed.

Kdo jsme?
Jsme tým kamarádských a pečlivých lidí, kteří velmi dobře rozumí své práci a své znalosti a zkušenosti každý rád a ochotně sdílí s ostatními členy týmu. Pracujeme hodně a se zaujetím, ale vždycky si najdeme i čas na to, abychom spolu probrali pracovní i nepracovní úspěchy, radosti i strasti. Jsme česko-slovenský tým.

Co máme společného?
Vzhledem k tomu co děláme je to určitě smysl pro detail a orientace v číslech.

Co společně podnikáme mimo práci?
Jsme tým lidí, kteří už většinou mají své rodiny, které na ně netrpělivě čekají. Nečekejte tedy, že bychom dováděli po klubech a barech. Rádi spolu oslavíme narozeniny a před Vánoci posedíme v příjemné hospůdce.

Když hledáme kolegy / kolegyně k nám do týmu, koho hledáme?
Do našeho týmu zapadne člověk, který bude přátelský, komunikativní a svědomitý. V týmu potřebujeme lidi, které nemusí nikdo vodit za ručičku a stát jim za zády, ale kteří se zároveň nebudou bát zeptat, pokud si něčím nebudou jistí. A hlavně lidi, kteří nezkazí žádnou legraci :-).

Kontakt