PROCESNÍ METODIK / PROJEKTOVÝ MANAŽER

  • Praha
  • Obchodní podpůrné útvary

UniCredit Leasing CZ, a.s. je univerzální společností nebankovního financování se silným finančním zázemím renomované evropské bankoví skupiny UniCredit . Jsme již 30 let stabilními partnery a lídry na česném trhu nebankovního financování. Financujeme nejen osobní automobily, motocykly, dopravní techniku a stroje, ale i zemědělskou nebo stavební techniku.

CO VÁS ČEKÁ NA TÉTO POZICI

  • V roli projektového manažera řídíte dílčí strategické projekty týkající se digitalizace procesů
  • Navrhujete a implementujete změny obchodních front-end systémů
  • Rozvíjíte oboustrannou obchodní spolupráci s Bankou – obchodní a marketingové kampaně
  • Spravujete big data nástroje a navrhujete a implementujete jejich další praktické obchodní využití
  • Úzce spolupracujete s dalšími obchodními a odbornými útvary v rámci společnosti
  • Spolupracujete při mapování procesů, analýze navrhovaných změn a při zkvalitňování a přepracování procesů

JAKÁ JE PŘEDSTAVA O KANDIDÁTOVI

  • Má zkušenost s projektovým řízením a je to teamový hráč
  • Je energický, komunikativní, se zaměřením na výsledek
  • Rád/a řeší samostatně dílčí problémy a má chuť se stále učit novým věcem
  • Rychle se orientuje v nových tématech, má schopnost samostatně zpracovávat informace a interpretovat výsledky
  • Má dobré prezentační a komunikační dovednosti – vedení jednání s členy představenstva, školení obchodní sítě, komunikace s dodavateli
  • Má pokročilou znalost MS Office
  • Má dobrou znalost AJ
  • Je absolventem vysoké školy ekonomického či technického směru (výhodou)

PROČ PRACOVAT PRO UNICREDIT LEASING?

  • Protože se chcete rozvíjet - chcete více zkušeností, více rozvoje, více pracovních výzev
  • Od vzniku v roce 1991 patří společnost k lídrům na trhu nebankovního financování v České republice
  • Jsme součástí mezinárodní skupiny a nabízíme tak příležitost kariérního růstu i v zahraničí
  • Uplatníte zde své zkušenosti, vlastní nápady a řešení
  • Stanete se součástí přátelského týmu a příjemného pracovního prostředí
  • Nabízíme zajímavé zaměstnanecké benefity (stravenky, dovolená navíc, zdravotní volno, narozeninové volno, kafeterie, zvýhodněné produkty,......)
  • Pracoviště se nachází nedaleko metra Budějovická (BB centrum - budova Filadelfie)

Kontakt

UniCredit Leasing CZ, a.s.
Želetavská 1525 / 1
140 00 Praha - Michle
Česká republika

Martina Daňková Martina Daňková